Vážení přátelé,

stalo se Vám již někdy, že Vám nečekaně nepřišel osobní asistent? Anebo že jste si potřebovali urgentně objednat osobního asistenta mimo předem domluvené hodiny? Přáli byste si 24 hodinový dispečink pro pomoc v osobní asistenci?

Polovina nebe, o.p.s. podala žádost o grant Operačního programu Zaměstnanost, v rámci kterého chceme odzkoušet provoz nonstop dispečinku sociálních služeb, kde si můžete zajistit služby v takovýchto urgentních případech (osobní asistenci, bezbariérovou dopravu, průvodcovské a
předčitatelské služby…). Dispečink bude dostupný pro OZP z celé Prahy. Partnerem projektu bude Centrum Paraple, o.p.s. a Městská část Praha 4. Klíčovým podkladem pro to, aby MPSV schválilo žádost o grant, je průzkum potřebnosti mezi OZP. Proto Vás prosíme o vyplnění dotazníku, který najdete zde:

https://docs.google.com/forms/d/16UK9bPyrT9NBUFqjjFfXxzTUR6I8eaTIu7TGJEtsMXo/edit

Dotazník je otevřený a všichni ho mohou jednoduše během pár minut vyplnit. K vyplnění není potřeba vlastnit google účet. Po vyplnění dotazník přímo elektronicky odešlete nám.

Každý Váš hlas pomůže!

Mockrát Vám děkujeme za pomoc! 🙂

Tým Poloviny nebe, o.p.s.

Dotazník je otevřený a všichni ho mohou jednoduše během pár minut vyplnit. K vyplnění není potřeba vlastnit google účet.

Sdílet na: