Děkujeme v závěru roku vždy na plakátech i osobně na benefičním koncertu Muzikálem bez bariér všem podporovatelům, které také na muzikál zveme:

Grant od MHMP byl poskytnutý ve výši 984000 Kč, a to pro sociální služby osobní asistence a sociální rehabilitace.

Dotace MPSV na poskytované sociální služby byla přidělena v následující výši:

 

 

Grant MČ Praha 12 ve výši 10 000 Kč pro projekt Poskytování sociální služby osobní asistence jsme úspěšně realizovali v celém rozsahu a ke spokojenosti našich klientů na dvanáctce a městské části jsme poděkovali v rámci kulturní akce Muzikálem bez bariér.

MČ Praha 13 poskytla dotaci ve výši 20000 Kč na Poskytování sociální služby osobní asistence. V rámci veřejné sbírky jsme celý rok podporovali finančními částkami jednu z obyvatelek Prahy 13, jež byla ve finanční nouzi a na ní uspořádali také sbírku na Muzikálu bez bariér.

Projekt Poskytování sociální služby osobní asistence byl podpořen také na Praze 11 částkou 20 000 Kč a byl úspěšně realizován ve prospěch klientů z Prahy 11. Osobně bylo poděkováno radnímu sociálních věcí Ing. Petru Jiravovi na tiskové konferenci, která se konala na zahájení veřejné sbírky v Beauty Body Clinic na pražském Chodově.

Sdílet na: