Díky nekončí

Za 5. ročník Muzikálu bez bariér, kdy Muzikálové hvězdy zpívaly  pro o. p. s. Polovina nebe v bezbariérovém sále Kulturního centra Novodvorská u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených, – patří největší díky návštěvníkům koncertu a zpěvákům. Půvabně poděkovala patronka koncertu Michaela Tomešová svým kolegům zpěvákům:

„Každému jednomu z vás za váš drahocenný čas, vaší pokoru, píli, dřinu naučit se song, který jste nikdy nezpívali, za váš nadpozemský talent, snahu pomoci a hlavně emoční přesah, který měla každá písnička večera. Každý jste byli jiní, pravdiví a srdcervoucí. Děkuji všem za ne

opakovatelnou atmosféru, budu z ní dlouho čerpat.“

Na letošním koncertu zazněly známé muzikálové i filmové písně, tentokrát v opačném podání – písně, které normálně zpívají zpěvačky zpívali zpěváci a naopak. Tzv. „árie naopak“, jak jsme nazvali letošní téma koncertu  zazpívaly známé muzikálové hvězdy Michaela Tomešová, Petra Vojtková, Eva Burešová, Ivana Korolová, Alžběta Bartošová, Jan Fanta, Michaela Gemrotová, Tomáš Löbl, Tomáš Trapl, Roman Tomeš, Lukáš Adam, který celým večerem příjemně provázel.

Vánoční čas je hlavně o lásce a obdarování těch, kteří to nejvíce potřebují a těch, kteří přišli podpořit dobrou věc, bylo přes tři sta padesát.

Část výtěžku vstupného byl poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o.p.s. pro Sofii Stránskou, mladou ženu upoutanou na vozík. Její příběh si můžete přečíst na našem webu: Pomozme Sofii žít doma. Na koncertě bylo Sofii také předán šek ve výši 31.160 korun jako výtěžek veřejné sbírky, která probíhala ve spolupráci s klinikou estetické a čínské medicíny Body Beauty Clinic. .

¨     

 
Sdílet na: