Milí přátelé❤️❤️❤️,

rádi bychom Vás požádali o podporu našich kamarádů kapely The Tap Tap.
Kapela je složená ze studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu. Kapela si během 16 let existence si poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu. V souvislosti s koronavirouvou pandemii kapela zažívá zlé časy, někteří, členové jsou životně ohroženou skupinou.

PROSÍME, PŘIPOJTE SE K POLOVINĚ NEBE A PODPOŘTE TUTO ÚŽASNOU SKUPINU! 💚❤️💚a to tím, že zakoupítet lístek internetovou projekci záznamu divadelního představení Nefňuka z Nové scény Národního divadla.

DĚKUJEME !!!!💚❤️💚

Více informací viz. níže:

Kapela The Tap Tap v době coronavirové karantény rozjela projekt NEFŇUKA U VÁS DOMA. Fandové Taptapu si na http://jdem.cz/nanefnuku mohou koupit lístek, dostanou odkaz a 7. 5. 2020 od 19:00 přivítají Nefňuku u nich doma a podpoří tak svou oblíbenou kapelu v obtížných časech.
Nefňuka je příběh kluka, který ačkoliv se narodil bez rukou a bez nohou, protože je chytrý, všechny trable překoná, najde životní lásku a stane se ředitelem vlastního cirkusu. Kromě veselého příběhu, který baví děti i dospělé, si diváci užijí skvělé písničky s hudbou Jardy Svobody a texty Jiřího Ornesta. Nebudou chybět ani velké loutky, které rozpohybují členové kapely svými elektrickými vozíky přímo na jevišti.
Samotný příběh je adaptací dětské ilustrované knihy Jesus Betz Freda Bernarda a Françoise Rocay. Scénář napsal Jiří Ornest společně se svým synem Šimonem, který je kapelníkem The Tap Tap. Kapela je složená převážně ze studentů a absolventů škol Jedličkova ústavu v Praze. V roce 1998 ji na Domově mládeže Tap založil Šimon Ornest původně jako zájmový kroužek. Dnes The Tap Tap koncertují po celé ČR i v zahraničí.

Lístky k zakoupení: www.jdem.cz/nanefnuku
FB profil kapely: The Tap Tap
Ilustrační fotky k použití: https://drive.google.com/…/1PjIFjS2vHCdUqTDqJUrAAM_U0F_ToLV…
Článek na ČTK: https://www.ceskenoviny.cz/…/kapela-the-tap-tap-pri…/1886006

Sdílet na: