Dovolujeme si Vás pozvat jménem obecně prospěšné společnosti Polovina nebe na již 5. ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér, který se bude konat 3. prosince od 19.00 hodin ve velkém bezbariérovém sále Kulturního centra Novodvorská (Novodvorská 1013/151, 142 00 Praha 4) u příležitosti Mezinárodního dne osob se zdravotním postižením.

Na letošním koncertu zazní známé muzikálové i filmové písně, tentokrát v opačném podání – písně, které normálně zpívají zpěvačky budou zpívat zpěváci a naopak. Tzv. „árie naopak“, jak jsme nazvali letošní téma koncertu zazpívají známé muzikálové hvězdy pod vedením zpěvačky a herečky Michaely Tomešové.

Část výtěžku vstupného bude poukázána ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o.p.s. pro postiženou Sofii Stránskou upoutanou na vozík. Její příběh si můžete přečíst na našem webu www.polovinanebe.cz/pomozme-sofii-zit-doma/. Na koncertě bude také předán výtěžek sbírky pro Sofii, která probíhala ve spoluprácí s Mgr. Juditou Halvovou a klinikou estetické a čínské medicíny Body Beauty Clinic.

Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketPortal www.ticketportal.cz/event/MUZIKALEM-BEZ-BARIER-V.

Během listopadu bude na našem Facebooku probíhat soutěž o vstupenky zdarma.

Těšíme se na viděnou 3. 12. 2019 v 19 hodin

Sdílet na: