Byla to velká paráda. V Kulturním centru Novodvorská proběhl čtvrtý ročník akce Muzikálem bez bariér k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených, a jak jinak v koncertním sále bylo narváno.

A jak by také ne, dětem i dospělákům přišly zazpívat muzikálové hvězdy pohádkové melodie. A bylo nač se dívat a co poslouchat.

„Dávám tuhle akci dohromady podruhé a mám velkou radost, že se vydařila a všichni, jak my na jevišti, tak zcela zaplněný sál malými i většími posluchači, si večer užíval. Letos jsem ani nemusela nikoho oslovovat, kamarádi se už v předstihu ptali, zda letos bude tahle akce znovu a hlásili se mi, že rádi a s chutí vystoupí. A myslím si, že to bylo vidět. Prostě a jednoduše bavili jsme se všichni, protože to bylo pro dobrou věc,“ nechala se slyšet organizátorka akce, zpěvačka a herečka Míša Tomešová.

„Přišel jsem rád. Víte, potomky ještě nemám, ale zúčastnil jsem se řady akcí na pomoc dětem a tady jsem nemohl chybět. Blíží se Vánoce tak doufám, že i ten náš malý příspěvek se vydařil a udělali jsme malým i větším posluchačům radost,“ uvedl Milan Peroutka.

„Ani já děti nemám ale určitě o rodině uvažuji v dohledné době. Bude-li to za rok, dva či tři není podstatné. Sem jsem přišla, protože vím, že ne všichni jsme úplně v pohodě. Jsou mezi námi lidé, kterým třeba osud nepřál, ale mají své radosti a sny. A my, a tedy i já, bychom chtěli jim udělat radost a našimi vystoupeními jim říci, že jsme s nimi a, držíme jim palce a rádi se s nimi setkáváme,“ svěřila se Betka Bartošová.

Podobně účast na akci Muzikálem bez bariér hodnotili i další účinkující Roman Tomeš, Marián Vojtko, Zbyněk Fric, Mísa Gemrotová, Eva Burešová, Honza Kříž, Berenika Kohoutová, Tomáš Trapl a Michal Kavalčík.

URL

Sdílet na: