„Moc se na Štědrý den těším. Byli jsme, jsme v současnosti a určitě zůstaneme i do budoucna vánočními klasiky.

Samozřejmé na svátečním stole v naší rodině nechybí nikdy salát a kapr, ale užíváme si i tradice, které možná upadly v zapomnění, ale v naší rodině jsou a určitě zůstanou. Pouštíme si skořápky se svíčkami, lijeme olovo, krájíme jablíčka, zpíváme koledy, prostě užíváme si ten den, večer i noc naplno,“ prozradil herec a zpěvák David Gránský na třetím ročníku charitativní akce pořádané společností Polovina nebe s názvem Muzikálem bez bariér v KC Novodvorská.

„Vánoce jsou ještě přede dveřmi, ale rád jsem na tuhle akci uspořádanou u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených přišel. Svátky jsou o pohodě a úsměvech a věřím, že dneska jsme si užili všichni na jevišti i ti, kdo se sem přišli pobavit,“ dodal David. A měl pravdu.

Pohoda vládla v zákulisí, na scéně i ve zcela zaplněném sále.

„Nebylo, co řešit, když jsem dostala nabídku zazpívat na téhle akci, ráda jsem ji přijala. Do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, ale proč neudělat sobě i druhým příjemný večer třeba dnes? Tak jsem tu. Těšila jsem se na kamarády, kolegy i plné hlediště a všechno se splnilo,“ nechala se slyšet Míša Gemrotová.

Babičku na hlídání pro synka Kriastiánka si pro včerejší večer zabukovali Roman Tomeš s manželkou Míšou. I oni nechtěli chybět na charitativním večírku a i oni spolu s Honzou Křížem, Ivankou Korolovou, Michalem Kavalčíkem, Evou Burešovou, Tomášem Traplem, Zbyňkem Fricem, Marianem Vojtkem a dalšími přispěli k příjemné atmosféře adventního večera.

Sdílet na: