Muzikálem bez bariér podruhé

Společnost Musical Production, jež stojí za muzikálovou produkcí v Divadle Hybernia, v posledním listopadovém dni zpívala, hrála a tančila pro Polovinu nebe v KC Novodvorská

Charitativní sbírka z druhého ročníku Muzikálu bez bariér je určena pro klienty, kteří si z důvodu těžkého zdravotního postižení nemohou zaplatit všechny služby osobní asistence nebo sociální rehabilitace, jež by potřebovali k důstojnému životu. Je určena i na podporu kvalitních služeb osobních asistentů, kteří zvládají přetlak narůstajícího počtu zájemců a práci pro druhé se věnují jako svému životnímu poslání.

Polovina nebe zde slavila své desáté jubileum a nemohla chybět zakladatelka obecně prospěšné společnosti Daniela Rázková. Poděkovala za vstřícnost a pochopení zástupkyni starosty Prahy 4 Ivě Kotvové a zástupci Prahy 11 Jiřímu Štylerovi, který se účastnil obou dvou ročníků tohoto charitativního koncertu u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených. Slova díků patřila také městské části Praha Kunratice, která koncert stejně jako Praha 4, 11 a 12 finančně podpořila.

Diváci si užili zpívání plné vášně, radosti, dravosti, ale i klidu v osobitém projevu zpěvačky Ivy Marešové a dalších skvělých zpěváků, herců a tanečníků.

Odkaz na článek zveřejněný v Novinách Prahy 12.

          

    

 

 

 
Sdílet na: