Rozhovor s paní PhDr. Danielou Rázkovou v City DNES

Praha, 15.4.2014

V City DNES vyšel zajímavý rozhovor se zakladatelkou Poloviny nebe paní PhDr. Danielou Rázkovou. Mimo jiné o tom, jak v Polovině nebe budujeme dobrou značku i dobré vztahy, si můžete přečíst zde:

mfdnesrozhovor 001

 

Jeden svět a Polovina nebe

Práce je hlavním tématem mezinárodního filmového festivalu Jeden svět. V kampani festivalu o ní lidé mluví jako o skutečné lidské postavě. „Snad spolu zůstanem“ říká mladá žena. „Střídám je“ tvrdí muž, který má tři zaměstnání, a tak se snaží uživit rodinu. Polovina nebe učí těžce zdravotně postižené ovládat počítač hlasem a některým najde i zaměstnání. Náš titulek na festivalu by mohl znít: „Pomáháme najít práci i těžce zdravotně postiženým.“

Organizátoři Jednoho světa nám umožnili představit naší činnost pomocí roll-upu a letáčků. Roll-up je umístěn v jednom z festivalových kin ve Francouzském institutu. Po skončení pražské části festivalu se bude stěhovat na festivalové promítání do Liberce, kde probíhá náš projekt Pracovat bez rukou lze.

„Jsem ráda, že letošní téma festivalu Jeden svět, tak souzní s naší činností. Chci poděkovat organizátorům festivalu za poskytnutí prostoru pro prezentaci Poloviny nebe,“ říká ředitelka společnosti PhDr. Daniela Rázková.

Rool 4     rooll 3

Zahajujeme projekt Vzdělávání Poloviny nebe

Obecně prospěšná společnost Polovina nebe je od 1.7.2013 realizátorem projektu Vzdělávání zaměstnanců Poloviny nebe, který má za cíl komplexní zvýšení úrovně znalostí a dovedností zaměstnanců i profesionální přístup a zlepšení služeb klientům a zefektivnění organizace práce.

 

Tým projektu

 

Daniela Rázková

PhDr. Daniela Rázková je ředitelkou o.p.s. Polovina nebe.
Podílela se nejen na vzniku této organizace, ale i všech jeho projektů, a dále se o tyto projekty stará z pozice projektového manažera. Projekty Poloviny nebe jsou díky jejímu úsilí úspěšné nejen z pohledu účastníků kurzů ovládání počítače hlasem, ale také z pohledu nadřízených orgánů (například při prezentaci na Společném monitorovacím výboru Operačních programů Praha – Adaptabilita a Praha – Konkurenceschopnost, kam jsme byli pozváni v rámci bodu programu: prezentace úspěšného projektu OPPA) či z pohledu médií.
 

Jan Švec

Ing. Jan Švec se stará o ekonomickou a administrativní stránku projektů již od našeho prvního projektu Duhový most, v současném projektu Vzdělávání Poloviny nebe  na pozici finančního manažera.
V průběhu realizace jednotlivých projektů nasbíral množství cenných zkušeností, které se promítají na hladkém a plynulém průběhu projektů.

Yvona Pavelková

Ing. Yvona Pavelková na pozici Koordinátora projektu Vzdělávání zaměstnanců Poloviny nebe je jedním z pilířů projektu Vzdělávání Poloviny nebe.  Zodpovídá za organizační chod projektu a operativně řeší administrativu projektu..

Sdílet na: