Díky prvotní grantové podpoře z Městské části Praha 4, Praha 12 a Kunratic opět připravujeme již třetí ročník benefičního koncertu k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených. Této podpory si velmi vážíme, díky ní přípravy už vypukly a diváci se mohou těšit opět na své oblíbené muzikálové hvězdy.

Letos nám s přípravami pomáhá půvabná mladá herečka a zpěvačka Michaela Tomešová. MUZIKÁL  BEZ  BARIÉR, který již potřetí pořádáme k Mezinárodnímu dni  zdravotně postižených  3. 12., bude v KC Novodvorská od 19 hodin. Brzy bude možné zakoupit lístky v síti TicketPortalu.

Na koncert Polovina nebe s muzikálovými  hvězdami již účast potvrdili přední muzikálové osobnosti. Michaela Tomešová, Roman Tomeš, Marian Vojtko, Jan Kříž, Tomáš Trapl, Ivana Korolová, Eva Burešová, Michaela Gemrotová, Zbyněk Fric, Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, David Gránský a Bětka Bartošová.

Spolu s hlavní kreativní koordinátorkou koncertu Míšou Tomešovou připravujeme pro vás mnohá překvapení také o přestávce na baru a v předsálí.

Petr s Míšou Tomešovou
Míša Tomešová v Polovině nebe, o.p.s.,

 

Sdílet na:
 

Tags: ,