Muzikálové hvězdy budou opět na Mezinárodní den zdravotně postižených zpívat pro o. p. s. Polovina nebe. Pátý ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér se bude konat 3. prosince od 19.00 hodin ve velkém bezbariérovém sále Kulturního centra Novodvorská (Novodvorská 1013/151, 142 00 Praha 4).

Na letošním koncertu zazní známé muzikálové i filmové písně, tentokrát v opačném podání – písně, které normálně zpívají zpěvačky budou zpívat zpěváci a naopak. Tzv. „árie naopak“, jak jsme nazvali letošní téma koncertu zazpívají známé muzikálové hvězdy pod vedením zpěvačky a herečky Michaely Tomešové, která sama dodává:

„Vánoční čas je hlavně o lásce a obdarování těch, kteří to nejvíce potřebují. To je jeden z hlavních důvodů, proč každý rok pořádáme tento koncert, který bude letos nabitý překvapivých interpretací známých muzikálových songů a hlavně známých tváří. Přijďte podpořit dobrou věc a zároveň i vánoční naději pro lidi, kteří to potřebují.“

Těšit se můžete například na Michala Kavalčíka, Tomáše TraplaRomana TomešeAlžbětu BartošovouMichaelu Gemrotovou,Tomáše LöblaRicharda Pekárka, Jana Fantu, Anetu KrejčíkovouIvanu KorolovouMarkétu Procházkovou nebo Bereniku KohoutovouModerátorem večera bude Lukáš Adam.

Část výtěžku vstupného bude poukázána ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o.p.s. pro Sofii Stránskou, mladou ženu upoutanou na vozík. Její příběh si můžete přečíst na našem webu: www.polovinanebe.cz/pomozme-sofii-zit-doma/. Na koncertě bude také předán výtěžek sbírky pro Sofii, která probíhala ve spoluprácí s Mgr. Juditou Halvovou a klinikou estetické a čínské medicíny Body Beauty Clinic.

„Koncert bez bariér je vždy velká radost. Setkání s přáteli, podporovateli a partnery naší organizace a také s našimi klienty, kterým zde vždy přejeme šťastné a veselé. Takový je také náš koncert pod patronací Michaely Tomešové a muzikálových hvězd, které zazpívají a nepochybně jako v předchozích dvou letech vyprodají sál na Novodvorské. Srdečně zveme: přijďte se přesvědčit,.“ říká ředitelka Poloviny nebe PhDr. Daniela Rázková.

Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketPortal: www.ticketportal.cz/event/MUZIKALEM-BEZ-BARIER-V

Sdílet na: