Za Polovinu nebe bychom rádi poděkovali, odboru sociálních věcí Magistrátu hl. města Prahy za obdržení ochranných pomůcek, abychom i nadále mohli vykonávat naše asistenční služby.
MOC DĚKUJEME!!!! 

Informace k dodávce:
Naši klienti nás v těchto těžkých časech potřebují více, než kdy jindy. V případě, že některý z našich klientů bude mít nemoc COVID 19, jsme vybaveni ochrannými obleky, brýlemi, štíty, respirátory FFP2, rouškami, rukavicemi, návleky, aby bylo i tak možné provést potřebnou asistenci.
Jaké jsou příznaky nákazou Covid-19?
Prakticky stejné jako u klasické chřipky – zvýšená teplota, kašel, zhoršené dýchání a celková únava. Větší problémy mají lidé se sníženou imunitou (staří a chronicky nemocní). U takových pacientů může vést k infekci a zápalu plic, selhání ledvin nebo dokonce smrti.

Jak se před virovou infekcí ochránit?
Je za zapotřebí chránit své oči a to uzavřenými brýlemi nebo celoobličejovými štíty a maskami, dále pak používáním rukavic, ochrannými obleky, návleky, štíty.
Obdrželi jsme také ochranný respirátor KN95/FFP2 se 4 filtračními vrstvami. Respirátor filtruje nejméně 95% vzdušných částic. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších verzí provedení respirátoru KN95. Respirátor je vyráběn z lehké a měkké antialergické 4-vrstvé textilie. Respirátor je vhodný jako ochrana proti Covid-19.
Jaký rozdíl mezi rouškou a respirátorem?
Rouška neochrání zdravého jedince, ale zabrání šíření viru. Respirátory zabraňují nákaze z venku.
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME, ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MAGISTRÁTU HL. MĚSTA PRAHY A VŠEM, KTEŘÍ NÁS PODPORUJÍ !!!!

Sdílet na: