DOBROČINNÝ BRUNCH

“Pomozme Sofii žít doma”

 

V úterý 19. března 2019 jsme ve spolupráci s Beauty Body Clinic uspořádali dobročinnou veřejnou sbírku pro naši klientku Sofii Stránskou, těžce postiženou mladou ženu, která je celý život upoutaná na vozíku. Její příběh si můžete přečíst zde: http://www.polovinanebe.cz/pomozme-sofii-zit-doma/.

„Loni jsme podporovali Sofiina práva na zvýšení příspěvku na péči v Parlamentu České republiky a teď pořádáme veřejnou sbírku, abychom dorovnali finanční zdroje klientky, která je v peněžní nouzi. Velký dík při organizaci a navázání spolupráce s Beauty Body Clinic patří Michaele Tomešové,“ říká ředitelka Poloviny nebe PhDr. Daniela Rázková.

“Již při prvním seznámení s projektem jsme věděli, že bychom se rádi aktivně zapojili. Nakonec se nám povedlo ve velmi krátké době zorganizovat toto slavnostní zahájení sbírky pro Sofii, za což děkuji nejen Míše Tomešové, ale i všem, kteří se zúčastní a přispějí na dobrou věc. Ráda bych zmínila, že sbírka bude probíhat až do 3. 12. 2019, kdy Sofii předáme šek s celkovou částkou,” doplňuje majitelka Beauty Body Clinic Mgr. Judita Halvová.

Akce proběhla za účasti známých televizních a muzikálových hvězd, kterými byli Milan Peroutka, Michaela Nosková a další. Sbírku zahájil a podpořil také známý moderátor Pavel Cejnar.

 

Sdílet na: