Lidičky, tak je to tady!🥳 Piště si do diářů!
Srdečně Vás všechny zveme na 8. ročník našeho Muzikálem bez bariér v sobotu 3.12.2022 v KC na Novodvorské!
Benefiční koncert je pravidelně pořádán 3.12. k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených a vystoupí na něm již tradičně patronka koncertu Michaela Tomešová s dalšími zpěváky Kateřinou Bohatovou, Šimonem Bílinou,  Richardem Pekárkem, Zbyňkem Fricem, Janem Křížem, Marií Křížovou, Elis Ochmanovou, Peterem Pechou, Přemyslem Pálkem, Janem Tenkrátem, Romanem Tomešem, Tomášem Traplem plus živou kapelou v čele s Václavem Tobrmanem. Tentokrát nese koncert podtitul Filmové melodie.

Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky na Modřanský biograf a pro zdravotně postižené lidi. Koncert je rovněž poděkováním Poloviny nebe městským částem za podporu kurzů pro výuku hlasového ovládání počítače a dalších sociálních projektů pro těžce postižené lidi. Osoby se zdravotním postižením mají vstup zdarma.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit on-line přímo na

ticketportal.cz

a ihned vytisknout – HOMEtickets! Další info: slevy NE / pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P vstup zdarma, tyto vstupenky nejsou v distribuci, pro rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře ANO (první řada před sedadly)

Sdílet na: